Karolina Jarczyńska – Kosmetolog

Posiada wieloletnie doświadczenie, które nauczyło ją, że wiedzę należy zdobywać przez całe życie, dlatego chętnie uczestniczy w szkoleniach i wydarzeniach branżowych.

Dba o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów, współpracuje z wiodącymi na rynku markami, które oferują najwyższej klasy sprzęt specjalistyczny oraz naturalne kosmetyki.

Nastawiona na indywidualną pracę z klientem, badanie potrzeb i profesjonalne doradztwo, dzięki czemu osiąga zamierzone rezultaty.

Adam Cichewicz – Lekarz Dermatolog, Specjalista ds. Medycyny Estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Na co dzień jest odpowiedzialny za diagnostykę i leczenie chirurgiczne pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry. Od kilku lat pracuje również w Poradni Dermatochirurgicznej Szpitala im. A. Jurasza oraz Szpitala MSW w Bydgoszczy, gdzie przeprowadza badania dermatoskopowe oraz kwalifikuje do zabiegów usuwania zmian skórnych. 

Dzięki profesjonalnemu podejściu, szerokiej wiedzy merytorycznej i wieloletniemu doświadczeniu, doradzi w kwestii doboru odpowiedniego zabiegu.

Natalia Stelter – Kosmetolog

Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, doradzając najskuteczniejsze rozwiązanie danego problemu. Kosmetologia jest dla niej prawdziwą pasja, dlatego stale poszerza swoją wiedzę. Pozytywne nastawienie, jakim emanuje oraz umiejętność dostosowania się do oczekiwań klienta, sprawiają, że idealnie wpasowuje się w gusta każdego z nich.

 

ada

Adrianna Tucholska – Dietetyk

Dietetyka to nie tylko jej wyuczony zawód ale pasja i zainteresowanie. W wolnych chwilach zagłębia  tajniki żywieniowe poprzez uczestnictwo w różnych warsztatach i szkoleniach.Uważa, że zmiana stylu życia, w tym nawyków żywieniowych jest tanią i prostą receptą na zdrowie i długowieczność. Promuje wśród swoich pacjentów potrzebę edukacji żywieniowej, gdyż ta w połączeniu z dietą daje najlepsze rezultaty.

 

 

Michał Kasica – Trener personalny, Masażysta

Dzięki profesjonalnemu podejściu i dyskrecji, szybko zjednuje sobie sympatię pacjentów. Subtelny, pełen szacunku dla drugiego człowieka, którego nigdy nie poddaje ocenie.
Poprzez wykorzystanie całej swojej wiedzy i doświadczenia, sprawnie pomaga usunąć nawet najbardziej uciążliwe dolegliwości oraz ustalić plan indywidualnej rehabilitacji domowej.

 

Iwona Myszka – Specjalista ds. Zabiegów Laserowych oraz IPL

 W swojej działalności stosuje szereg profesjonalnych, bardzo nowoczesnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i kosmetologii. Posługuje się przy tym najnowszymi urządzeniami typu laser, IPL i RF, jak i wykorzystuje wieloletnie doświadczenie . Jest jedną z osób, która wprowadziła na polski rynek kosmetyczny metodę IPL ponad 10 lat temu. Od tego czasu, nie tylko wykonuje liczne zabiegi z wykorzystaniem światła pulsacyjnego, ale również szkoli w tym zakresie.